Cena Piwo ŻYWIEC, Piwo niepasteryzowane KASZTELAN i Piwo ŻUBR w sklepie Carrefour

W sieci Carrefour można kupić Piwo ŻYWIEC w dobrej cenie. Promocja będzie dostępna od 5 czerwca 2012 do 11 czerwca 2012.

W sieci znajdziesz wiele dobrych ofert, pełna jest ich także Gazetka promocyjna Carrefour.

Promocja na Piwo ŻYWIEC
Piwo ŻYWIEC w Carrefour

Gazetki promocyjne Carrefour to skarbnica promocji na Alkohole i Tytoń, łatwo znaleźć tam produkty w dobrych cenach. Miło, że ciągle można trafić na takie okazje. Warto spróbować.

Sprawdź promocję na Piwo niepasteryzowane KASZTELAN w sieci Carrefour nieczęsto zdarzają się takie okazje. Skorzystaj z okacji od 5 czerwca 2012 do 11 czerwca 2012.

W sieci znajdziesz wiele dobrych ofert, pełna jest ich także Carrefour gazetka.

Piwo niepasteryzowane KASZTELAN
Piwo niepasteryzowane KASZTELAN tanio

Gazetka Carrefour obfituje w świetne promocje na Alkohole i Tytoń. Do mnie przemawiają te promocje, chyba jestem na nie podatny. Co co nie czytają gazetek sporo tracą, na tych okazjach móżna wiele zaoszczędzić.

Sprawdź promocję na Piwo ŻUBR w sieci Carrefour nieczęsto zdarzają się takie okazje. Udaj się na zakupy w terminie od 5 czerwca 2012 do 11 czerwca 2012 i skorzystaj z promocji.

Czytaj Carrefour promocje, jeśli pieniądze mają dla Ciebie znaczenie.

Piwo ŻUBR
Piwo ŻUBR w Carrefour

Gazetka Carrefour obfituje w świetne promocje na Alkohole i Tytoń. Ja wśród tych promocji znalazłam coś dla siebie, a Wy? Warto spróbować.

Tags: , , , , , , , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>